BeleidOp deze pagina vindt u ons beleidsplan en financiële verantwoording.

Beleidsplan

Uitgaande van het doel van onze vereniging “bevorderen van de emancipatie van transgender mensen in Nederland” hebben we in de algemene ledenvergadering van 15 november 2014 de volgende punten voor het beleidsplan vastgesteld. Dat zijn dus de stappen die het bestuur in het komende jaar zal zetten en nastreven:

  • Website actueel houden, met een (achteraf gemodereerd) forum voor meer contact tussen de leden.
  • Doorgaan met voorlichtingsactiviteiten
  • Streven naar kortingsregeling bij adverteerders
  • Meer in de publiciteit treden met onze vereniging
  • Transformatie blijven uitgeven
  • Contacten leggen/houden met lokale groepen (Traditioneel waren we een vereniging met afdelingen, tegenwoordig wordt er veel lokaal georganiseerd, vaak als activiteit van het COC.) Ons voornemen is om als bestuursleden vaker bij die lokale evenementen aanwezig te zijn.

Financiële verantwoording

Onze financiële verantwoording is te vinden in de onderstaande Excel-sheets:

Jaarrekening 2014 (894 downloads)

jaarrekening 2012-2013 OP WEBSITE