/* CSS+ Rules */ /*-=:primary_bgcolor_css:=-*/#primary-widget-area .entry-title a {color:yellow;}/*-:primary_bgcolor_css:-*/ /*-=:primary_bgcolor_css:=-*/.widget-area-primary .entry-title a {color:yellow;}/*-:primary_bgcolor_css:-*/ /*-=:top_bgcolor_css:=-*/.widget-area-top { margin: 0; padding: 20; width: 940; }/*-:top_bgcolor_css:-*/ /*-=:bottom_bgcolor_css:=-*/.widget-area-bottom { margin: 0; padding: 0; width: 940; }/*-:bottom_bgcolor_css:-*/ /*-=:header_bgcolor_css:=-*/#header { padding: 0; }/*-:header_bgcolor_css:-*/ /*-=:footer_bgcolor_css:=-*/#colophon { background: url(/img/shadow_b.png) no-repeat; margin-top: 0; }/*-:footer_bgcolor_css:-*/ /*-=:footer_sb_bgcolor_css:=-*/#footer-widget-area { margin: 0; padding: 0; width: 940; }/*-:footer_sb_bgcolor_css:-*/ /*-=:footer_sb_bgcolor_css:=-*/.widget-area-footer { margin: 0; padding: 0; width: 940; }/*-:footer_sb_bgcolor_css:-*/ /*-=:content_bgcolor_css:=-*/#content { margin: 0px; padding: 0px;}/*-:content_bgcolor_css:-*/ /*-=:post_bgcolor_css:=-*/.post-area { .fi-alignleft-pb: float left; }/*-:post_bgcolor_css:-*/ /*-=:stickypost_bgcolor_css:=-*/.blog .sticky { border: none; margin: 2px 0px 2px 0px; }/*-:stickypost_bgcolor_css:-*/
 

Reacties

Opheffing — 3 reacties

 1. Geacht bestuur c.s.,

  Dank aan U en allen die ooit (mee-)werkte aan de Vereniging Genderdiversiteit en voorganger LKG T&T. Dank voor jullie inzet om genderdiversiteit onder de aandacht te brengen en te houden. In het huidige tijdsgewricht, voor een niet professionele vereniging, een welhaast schier onmogelijke opgave. En toch gebeurde het, hulde daarvoor.
  Met de gemaakte keuzes, IHLIA en het Bob-Angelo-Fonds, voor het 50/50 beschikbaar stellen van het batig saldo na vereffening kan ik van harte instemmen.
  Rest mij uw allen het allerbeste te wensen en wellicht dat we elkaar ooit nog eens tegen het lijf mogen lopen.

  Met vriendelijke groet,
  Rieneke van Houten, alter ego van Reinier den Oudsten

 2. Beste bestuursleden,
  Ik wil jullie hartelijk bedanken voor alle moeite die jullie de afgelopen jaren gedaan hebben om onze vereniging overeind te houden, en dat geldt natuurlijk ook voor de samenstellers van ‘Transformatie’. Ik heb uit de berichtgeving begrepen dat er niet zo veel meer ander te doen viel dan de vereniging opheffen.
  Ook voor transgenders ziet de wereld er nu anders uit dan 25 jaar geleden toen ik lid werd. Is het beter nu? Als dat zo is dan komt dat door mensen zoals jullie.
  Het ga jullie goed,
  Antoinette

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>