/* CSS+ Rules */ /*-=:primary_bgcolor_css:=-*/#primary-widget-area .entry-title a {color:yellow;}/*-:primary_bgcolor_css:-*/ /*-=:primary_bgcolor_css:=-*/.widget-area-primary .entry-title a {color:yellow;}/*-:primary_bgcolor_css:-*/ /*-=:top_bgcolor_css:=-*/.widget-area-top { margin: 0; padding: 20; width: 940; }/*-:top_bgcolor_css:-*/ /*-=:bottom_bgcolor_css:=-*/.widget-area-bottom { margin: 0; padding: 0; width: 940; }/*-:bottom_bgcolor_css:-*/ /*-=:header_bgcolor_css:=-*/#header { padding: 0; }/*-:header_bgcolor_css:-*/ /*-=:footer_bgcolor_css:=-*/#colophon { background: url(/img/shadow_b.png) no-repeat; margin-top: 0; }/*-:footer_bgcolor_css:-*/ /*-=:footer_sb_bgcolor_css:=-*/#footer-widget-area { margin: 0; padding: 0; width: 940; }/*-:footer_sb_bgcolor_css:-*/ /*-=:footer_sb_bgcolor_css:=-*/.widget-area-footer { margin: 0; padding: 0; width: 940; }/*-:footer_sb_bgcolor_css:-*/ /*-=:content_bgcolor_css:=-*/#content { margin: 0px; padding: 0px;}/*-:content_bgcolor_css:-*/ /*-=:post_bgcolor_css:=-*/.post-area { .fi-alignleft-pb: float left; }/*-:post_bgcolor_css:-*/ /*-=:stickypost_bgcolor_css:=-*/.blog .sticky { border: none; margin: 2px 0px 2px 0px; }/*-:stickypost_bgcolor_css:-*/
 

Reacties

Voorspoedig 2022 — 3 reacties

  1. Ik heb begrip voor uw besluit om de vereniging op te heffen maar het gaat mij wel ter harte . Ben 33 jaar actief voor de doelstelling resp. als lid in Utrecht, Zwolle ( zelf opgezet en geleid) , Hoorn en de laatste 14 jaar in Groningen . Gezien mijn leeftijd , 81 aar , en de lockdown heb ik besloten mij terug te trekken maar ik blijf de ontwikkeling wel volgen. Misschien een tip ,verdeel het geld als dit nog de moeite waard is , onder de afdelingen die nog levensvatbaar zijn voor activiteiten die zij nog kunnen organiseren .
    Succes met de afwikkeling en de hartelijke groeten van Olga Holtkamp lid L173 .

  2. Pingback:Te weinig bestaansreden? - Vereniging Genderdiversiteit

  3. Dank voor je reactie Olga. We verzamelen de suggesties voor de bestemming van het geld en de leden zullen daar over beslissen. Eigenlijk zijn het die plaatselijke initiatieven die ons werk voortzetten…

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>