/* CSS+ Rules */ /*-=:primary_bgcolor_css:=-*/#primary-widget-area .entry-title a {color:yellow;}/*-:primary_bgcolor_css:-*/ /*-=:primary_bgcolor_css:=-*/.widget-area-primary .entry-title a {color:yellow;}/*-:primary_bgcolor_css:-*/ /*-=:top_bgcolor_css:=-*/.widget-area-top { margin: 0; padding: 20; width: 940; }/*-:top_bgcolor_css:-*/ /*-=:bottom_bgcolor_css:=-*/.widget-area-bottom { margin: 0; padding: 0; width: 940; }/*-:bottom_bgcolor_css:-*/ /*-=:header_bgcolor_css:=-*/#header { padding: 0; }/*-:header_bgcolor_css:-*/ /*-=:footer_bgcolor_css:=-*/#colophon { background: url(/img/shadow_b.png) no-repeat; margin-top: 0; }/*-:footer_bgcolor_css:-*/ /*-=:footer_sb_bgcolor_css:=-*/#footer-widget-area { margin: 0; padding: 0; width: 940; }/*-:footer_sb_bgcolor_css:-*/ /*-=:footer_sb_bgcolor_css:=-*/.widget-area-footer { margin: 0; padding: 0; width: 940; }/*-:footer_sb_bgcolor_css:-*/ /*-=:content_bgcolor_css:=-*/#content { margin: 0px; padding: 0px;}/*-:content_bgcolor_css:-*/ /*-=:post_bgcolor_css:=-*/.post-area { .fi-alignleft-pb: float left; }/*-:post_bgcolor_css:-*/ /*-=:stickypost_bgcolor_css:=-*/.blog .sticky { border: none; margin: 2px 0px 2px 0px; }/*-:stickypost_bgcolor_css:-*/
 

Reacties

Excuses en schadevergoeding van de regering — 1 reactie

  1. Er staat een fout en een interpretatiefout in het artikel. Het was in 1982 dat in Amersfoort jongeren uit de Gelderse Vallei de vreedzame demonstranten aanvielen, die zich vervolgens beschermd door de Mobiele Eenheid verschansten in de schouwburg De Flint. Het was in politiekringen aanleiding Roze in Blauw op te richten.

    Het jaar erop, in Utrecht, verliep de Roze Zaterdag zonder noemenswaardige incidenten.

    Nog wat verdere aanvulling. Een voornaamswijziging verzoeken voor die operatie uit stuitte op problemen als die naamkeuze niet gendercongruent was. Je moest bewijzen (met kopietjes uit namenwoordenboeken) dat de voornaam van je voorkeur zowel een vrouwen- als een mannennaam is; dat moest schriftelijk, gericht aan het Kabinet van de Koningin destijds.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>