Reacties

De coming-out van Nikkie — 1 reactie

  1. Ik vond het laatste deel van deze Op-1 uitzending van 14 januari 2020 bijzonder goed. Dit is nog te volgen via :
    https://www.npostart.nl/op1/14-01-2020/POW_04596570 .
    Ik ben zelf van mening, dat iemand natuurlijk pas écht “uit de kast” is, wanneer die ook volledig open over zijn of haar verleden en de eigen geboorte kan zijn. Maar ik geef toe, dat je wel erg sterk in je eigen schoenen moet staan om jezelf als transvrouw of transman aan al je meer intieme kennissen en vrienden voor te stellen.
    Gelukkig leef ik in een sociale omgeving, waar dat geen reacties met moordplannen tot gevolg heeft.
    Maar hoe verklaar je nu eigenlijk dat mensen, waartegenover een transgender geen enkele bedreiging uitstraalt, toch moordplannen tegen zo’n persoon ontwikkelen. En zou je dat aspect nou niet op de een of andere manier meer fundamenteel kunnen aanpakken ? Bedrog in liefdesrelaties laat ik hierbij even buiten beschouwing.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *