Locatie Transgenders Amsterdam

Met ingang van September 2017 verhuizen de transgenderavonden van Transgenders Amsterdam naar een andere locatie.

De avonden zullen vanaf dan worden gehouden in:

  • Café De kat in ’t wijngaert
  • Lindengracht 160
  • 1015 KL Amsterdam


Logo Transgenders AmsterdamWe hebben de gegevens ook bijgewerkt in onze lijst van plaatselijke activiteiten, kalender en landkaart.

Zeg het ons

In dit geval bereikte het nieuws ons via Trudie, zodat we jullie gelukkig kunnen inlichten. Wij houden jullie graag op de hoogte van de locaties waar voor onze doelgroep interessante activiteiten zijn. Maar dan moeten we er wel van weten. Organiseer jij ook activiteiten voor transgender mensen in Nederland? Laat het ons dan weten. Sta je al vermeld, maar kloppen de gegevens niet? Laat het weten! We zetten je letterlijk op de kaart!


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *